Skutimosi patarimai

Kaip efektyviausiai pašalinti nepageidaujamus plaukelius?

Nuo senų senovės nepageidaujamų plaukelių šalinimas buvo daugiau nei madingas užsiėmimas. Žmonės nenorėjo jausti plaukuotumo kai kuriose savo kūno vietose, tad skutimasis, depiliavimas tapo daugelio žmonių kasdienybe, su kuria, manau, susiduriame ne vienas.  Nors šiais laikais yra labai daug būdų, kaip panaikinti kūno plaukelius, šiame straipsnyje labiausiai susikoncentruosime į vienus iš pačių pagrindinių būdų.

  • Plaukelių šalinimas lazeriu

Tai viena naujausių technologijų, kurios pati išradimo kilmės pradžia skaičiuojama keliais dešimtmečiais. Per šiuos dešimtmečius, technologija, kaip ir dauguma kitų sričių technologijų, smarkiai patobulėjo ir visiškai neprimena anksčiau buvusių. Šių prietaisų kainos svyruoja nuo 100 iki beveik 2000 eurų už pilnai funkcionuojančią profesionalią įrangą.

  • Depiliavimas vašku

Kai žmonės pradeda galvoti apie depiliavimą, prieš jų akis, greičiausiai, atsiranda du dalykai: vaško juostelės bei riksmai. Juk ta šiltai maloni masę, kurią užtepėt ant savo odos, anksčiau ar vėliau turi būti nuimta!

Dažniausiai sutinkamas depiliavimo vašku pavyzdys yra tam skirtos vaško juostelės, kurias pagrinde naudoja moterys. Grožio ekspertai pataria palaukti nuo dviejų iki trijų savaičių prieš darkart lankantis grožio salone arba darantis šią procedūrą namuose. Šis būdas tikrai labai veiksmingas, kai norima atsikratyti nepageidaujamas plaukelis, nes jie yra išraunami su šaknimis. Po šios procedūros, plaukeliai atauga kur kas lėčiau, taip pat neretai jie tampa šiek tiek švelnesni, lyginant su plaukeliais, kurie yra skutami.

Ekspertai taip pat pataria, jog smulkius bei retus plaukelius, kurie pasirodė netikėtai iki dar apsilankant grožio salone, nevertėtų skusti. Geresnė alternatyva yra juos pašalinti pinceto pagalba.

  • Plaukelių skutimas

Plaukelių skutimasi dažniausiai suprantamas, kai yra panaudojami vienokie ar kitokie skutimosi peiliukai. Šios procedūros tikslas yra nuskusti nepageidaujamus plaukelius, kurie yra jau virš odos. Žinoma, kaip ir kiekviena tokia grožio procedūra, skutimasis reikalauja šiek tiek žinių ir patirties, jeigu norime, jog nusiskustume švariai bei tvarkingai. Visų pirma, reikia gausiai sudrėkinti veido ar kūno odą, gausiai ištepti skutimosi geliu arba putomis. Skutantis nereikia skubėti norint išvengti įpjautos odos ar tinkamai nenuskusto plotelio.